GROM CHALLENGE – SIŁA i HONOR

" Siła bez honoru jest pusta, jałowa. Niszczy. Nie umie budować.
A honor… Bez honoru nie da się, po prostu."

                                                                                                     Generał Sławomir Petelicki

Ekstremalny bieg terenowy Grom Challenge - Siła i Honor, organizowany przez byłych operatorów jednostki Grom, którym

przyświeca idea uhonorowania twórcy GROM-u gen. Petelickiego. Odbywający się na terenie byłego poligonu JW. 2305

w Czerwonym Borze bieg jest jedynym, dającym możliwość poczucia na własnej skórze namiastkę selekcji.

Tu zawodnicy w zespołach dwuosobowych mogą sprawdzić granice swojej wytrzymałości.

Od 2016 roku miałam możliwość dokumentowania tej morderczej rywalizacji, prawie 30 kilometrów bardzo wymagającej trasy, walka z czasem, zadaniami, przeszkodami, ze sobą samym. Staram się być jak najbliżej i zatrzymywać te emocje w kadrze, dla mnie także jest to wielkie wyzwanie, pokonanie całej trasy daje wycisk, szukanie ciekawych ujęć, kiedy opadasz z sił nie jest łatwe. Dlatego bardzo sobie cenię energię , którą dzielą się ze mną zawodnicy te uśmiechy, żarty, słowa otuchy pozwalają szybko regenerować siły i fotografować tych wspaniałych wojowników.

SL5A6073.JPG

REFERENCJE

Grom Group rekomenduję usługi fotograficzne Pani Edyty Korupczyńskiej, która od 2016 roku przygotowywała fotorelację z trasy biegu ekstremalnego Grom Challenge - Siła i Honor oraz innych eventów organizowanych przez naszą firmę.

​Zdjęcia w pełni oddają specyfikę i klimat imprezy, mimo bardzo ciężkich warunków pracy Pani Edyta szybko nawiązuję przyjazne relację z uczestnikami co widać po uśmiechach na zdjęciach. Dba o pokazanie emocji i determinacji towarzyszących uczestnikom i nie waha się sama wchodzić w najtrudniejsze sytuację, żeby uchwycić całą specyfikę wydarzenia.

GROM Group