Miły gościu! 

bardzo się cieszę, że odwiedziłeś moją stronę. Nazywam się

Edyta Korupczyńska

Jestem Fotografem którego szukasz 

 

O mnie.

Mam na imię Edyta jestem kobietą po czterdziestce, żoną, matką, artystką, przedsiębiorcą. Urodziłam się w znaku strzelca, w roku małpy i pod szczęśliwą 3, dlatego konsekwentnie wyznaczam sobie nowe cele,

staram się pokonywać swoje słabości, ciągle się rozwijać, doświadczać.

Nie czekam, aż moje marzenia się spełnią, po prostu je spełniam.

Kiedy odkryłam, że fotografia to moje powołanie, poczułam, że znalazłam brakującą część siebie. Moja miłość do zatrzymywania chwil ulotnych i światła ciągle rozkwita i ewoluuje. 

Fotografia to moja pasja w której uwielbiam się zatracać.

" Jeśli Twoje zdjęcia nie są wystarczająco dobre,

nie jesteś wystarczająco blisko" - te słowa Roberta Capy wzięłam sobie szczególnie do serca. Pasjonuje mnie fotografia reportażowa i portret. 

Nieustannie staram się rozwijać swoje umiejętności i uczyć się od najlepszych, portretu uczyłam się na warsztatach u Toda Hido, reportażu od Mistrza Tomasza Tomaszewskiego.

SL5A0421.jpg

W fotografii najważniejsze są dla mnie emocje, światło, wyczucie momentu i dobra energia, którą staram się Wam przekazać podczas sesji. 

“Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście”-

Susan Sontag

Moją kolejną wielką miłością jest poznawanie świata i ludzi, kocham przestrzeń i poczucie wolności.  Kiedyś chciałam zmieniać świat, dziś wiem, że lepiej go poznawać i starać zrozumieć, a zmiany zachodzą w nas. 

Udało mi się odwiedzić prawie 30 krajów, szczególne miejsce w moim sercu ma Rumunia, do której wracam najczęściej i przygotowuję projekt długoterminowy. Moim ostatnim odkryciem jest niezwykła Albania. 

SL5A9790.jpg
SL5A0202.JPG
SL5A5440.jpg
IMG_8448.JPG

Zapraszam do współpracy!
 

Studio

ul. Warszawska 10 

05-092 Łomianki

Tel: 609221587

  • Instagram
Dziękuje za wiadomość, odpowiem jak najszybciej.